David Nugent Middlesbrough pontot szerez Blackburn Rovers ellen

Karanka döntéseit megkérdőjelezték, a tömeg egy része “támadást, támadást, támadást” és Boro öltözködését, a klubot és a rajongócsapatát kiabálták, hogy kedden meg tudják győzni a játékot a kezükben. Ez rendezné a dolgokat.

Rhodes érkezése, januárban öt jelentősebb aláírása az egyik – tavaly nyár óta körülbelül 30 millió fontos kiadást jelentett – arra utal, hogy jelzi a sebességváltást. Ehelyett Middlesbrough lapos volt. Kilencről egy pontot vettek és Hull mögött második helyen álltak a gólkülönbség miatt; kevesebb, mint egy hónappal ezelőtt volt egy hatpontos ólom és egy játék a kezében.

Boro legalább mentett egy pontot – Rodóval a pályán.Miután a Blackburn saját debütálója, Jordi Gómez, a Sunderlandtől kölcsönzött, egy tipikus édes bal lábfejben fúródott a 73. percben, Karanka végül felhívta Rodoszot. Middlesbrough tempója, amelyet a hiány és az aláírás okozott, azonnal megnőtt.

Bár nem vett részt közvetlenül, Rodosz a pályán állt, amikor David Nugent nyolc perc múlva kiegyenlítette az Emilio Nsue-keresztjét a távolabbi állás. De nem volt későn otthon nyertes; valójában a Blackburn Hope Akpan volt lehetősége arra, hogy minden pontot a 89. percben vegyen, csak egy 12 yardos lövést húzva csábító helyzetből.

A Rovers cél akkor a Riverside-t összeomlást.Mivel a végsõ sípban volt egy bõgés, és a vendéglátó, Paul Lambert megjegyezte: “Érezted, hogy itt van szorongás.” Lambert szerint az õ oldala “jobb” és Karanka nem vitatta, hogy a megnyitó 70 perc volt “nem a reakció”, amit két 1-0 vereség után számított, a Bristol City és a Nottingham Forest felé. “Nem volt olyan intenzitásunk, amire szükségünk volt” – mondta Karanka. “Ha ugyanolyan intenzitással játszol, mint az ellenfeled, és minél több tulajdonságod van, akkor győzni fogsz.”

A lojalitás azokkal a játékosokkal szemben, akik Middlesbroughot emelték erre a pozícióra, azt jelentette, hogy Karanka elhagyta Rodoszot és Gastón Ramírez szereti a padon.De Karanka elmondta, hogy az ötletet megvizsgálták.

A kedden este megváltozik az MK Dons oldalán a 21. helyen és két ponttal a kiesési zónánál.

nem választotta Rodosz volt 50-50 döntést, Karanka válaszolt: “Ez egy 100% -os döntés. Jordan egy csodálatos játékos, sok dolgot fog nekünk adni, de azért jött ide, mi a második a bajnokságban. ”

Még Karanka választotta egy debütáló, Kike Sola-t. Az Athletic Bilbao által kölcsönadott Kike nem ugyanaz a játékos, mint a Kike García. Kike épp most távozott Teesside-ből, és visszatért Spanyolországba, hogy játsszon Eibarért. Szembesülnek többek között Barcelonával és Sevillával a következő négy hétben.

Az új Kike félig tartott, és anonim bár volt a szándékos kézilabda, amiért lefoglalták.Kike képtelen befolyásolni a játékot az új csapattársak osztották meg, és lehetővé tette Blackburn számára a játékot. Tony Watt húzta a vonalat vim és majdnem szerzett 20 perc alatt.

Middlesbrough nem okozhat ritmust, és még akkor is, ha Kike helyett Cristhian Stuani – nem Rodosz – félidőben nem volt javulás. Stuani 71. percre állt, így amikor Nugent céljához jutott, Boro első célpontja volt a célnak. – Nagy nyomás van rájuk – mondta Lambert. “Néha túl keményen próbálkozhatsz.”