Bet365 stávkovanie

Ak sa vám páči poker, nenechajte si ujsť lákavú ponuku od spoločnosti Bet365. Počas celého apríla vsadíte do pokerových hier NLHE a PLO a získajte šancu získať čepele. A tak každý deň za mesiac. Máte záujem? Potom sa rýchlo oboznámte s podmienkami akcie a začnite hrať dnes. Ponáhľajte sa, akcia sa čoskoro skončí.

Komu je ponuka k dispozícii? Hrať v propagačných pokerových hrách môžu všetci používatelia Bet365. Krajina bydliska alebo mena vkladu nie je obmedzenie účasti na ponuke.

Kedy sa uskutočňuje propagácia? Ako už bolo uvedené, podiel je k dispozícii od 00:00 (GMT) od 1. apríla do 23.59 (GMT) 30. apríla 2018. Samotné pokerové hry sa hrajú každý deň od 16:00 do 19:00 a od 23:00 do 02:00 (Greenwich Mean Time).

Ako sa zúčastniť propagácie? Aby to bolo možné, hráči by mali hrať v stanovenom čase na pokerových stoloch v NLHE a PLO. V tomto prípade sa ruky Banzai a NL / PL4 na akcii nezúčastňujú.

Ak chcete získať odmenu, používateľ by mal vyhrať najväčšiu ruku medzi všetkými účastníkmi hry do 20 minút. Ak 2 hráči zhromaždia najväčšiu ruku, bonus dostane ten, kto ich najprv vybral.

Čo získa hráč? Podľa podmienok akcie dostane hráč Bet 365 bonus 100 bladeov. Môžu byť použité v prístupných hrách zo sekcie “Poker” podľa všeobecných pravidiel kancelárie bookmakerov. Celkovo počas akcie môže užívateľ získať neobmedzený počet výhier.

Ďalšie podmienky akcie môžete vidieť na stránke kancelárie bookmakeru Bet365. Zostalo 5 dní až do konca akcie!

 

Rate this post